HAKKIMIZDA

Kalite ve sürekli gelişmeyi kendisine ilke edinen ve bu çalışmaları 2015 yılında kurulan Ankara Cnc Router.; ileri teknolojiye sahip geniş makine parkıyla dar toleranslarda, müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda geniş ürün yelpazesi ve çeşidini her geçen gün arttırarak, konusunda tecrübeli personeli ile satış öncesi ve sonrası teknik soru ve sorunlara ivedilikle yanıt verebilmektedir.

Sektördeki bir çok açığı analiz edip bu açıkları kapatmak için her türlü bilgi ve donanıma sahip olarak en iyi bildiği işi yapmak için kuruldu. Dinle – Anla – Çözüm’le mantığı ile hareket ederek müşterilerine zamanında, sorunsuz ve kaliteli ürün vermeyi garanti eder. Bu prensip ile yola çıkarak sektörde tanınan ve güvenilen bir firma olmayı kendine hedef koymuştur.

Hizmet ağımız için de siz değerli firmaları da aramızda görmekten onur duyarız. Birlikte çalışabilmeyi ümit eder, çalışma hayatınız boyunca başarılar dileriz.

VİZYON

Tecrübeli kadromuzu ileri teknoloji ile bütünleştirip, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.Firmamız sektörel gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. İş ortaklarımıza kaliteli ve hızlı çözümler sunarak piyasada öncü firma olmayı amaçlamaktadır.

MİSYON

İhtiyaç odaklı, dürüst hizmet anlayışı

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım ve uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışıyla, teknolojiye yön veren güçlü kadrosu ile sektörde fark yaratmak, sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktır.

CNC ROUTER Güvenilir Çözüm Ortağı